sobota, 22 lutego 2014

Co robiłam przez ostatni tydzień i stworek z kokardką

Hej!
Trochę długo mnie nie było, bo przez ostatni tydzień bawiłam się w robienie wałków millefiori. Jest to tak wciągające, że dopiero w czwartek My Bubble World przypomniała mi, że od paru dni na blogu nie było żadnego posta. W czwartek i piątek z kolei nie miałam na to czasu, bo pracowicie przygotowywałam moją pracę na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze (na blog i stronę Kreatywnego Kufra trafi jutro - muszę jeszcze coś poprawić). Zdjęcia wałków millefiori też będą później (nie zdążyłam przerzucić zdjęć na komputer i przejrzeć ich). Wydawałoby się, że w ferie jest więcej wolnego czasu, ale wykorzystuje się cały na rzeczy, na które nie ma czasu jak jest szkoła ;).

A teraz zrobiony jakiś czas temu stworek z kokardką:

Uroczy, prawda? Obiecałam sobie, że będę oszczędnie gospodarować bezpiecznymi oczami, ale tutaj jak widać nie mogłam się powstrzymać (i w sumie nie żałuję ;)).
Przypominam o moim candy: http://sowiagaleria.blogspot.com/2014/01/candy.html

6 komentarzy:

 1. Przeurocze ;)

  Modelina, którą użyłam do stworzenia tych kolczyków -> http://ach00.blogspot.com/2014/02/modelinka.html, jest modeliną samoutwardzalną, co oznacza, że zastyga pod wpływem powietrza w przeciągu 24 godzin. Więcej możesz o niej poczytać tutaj -> http://www.fimofan.pl/produkty/15/fimoair-light
  Osobiście polecam bardzo fajnie się nią lepi :)

  www.ach00.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne! Oryginalne i zabawne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że nie żałujesz - jest cudowny!

  OdpowiedzUsuń