niedziela, 23 lutego 2014

Wyzwanie Kreatywnego Kufra - Foto inspiracja#1

Hej ;)
Postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu Kreatywnego Kufra Foto inspiracja. Jego motywem przewodnim jest kolorystyka i kwiat z pięknego zdjęcia zrobionego przez MrÓ:


Zgłosiłam na nie taką bransoletkę:

  

 Zrobiłam ją z modeliny (kwiatek z przodu i plastry millefiori), sznurka woskowanego i drobnych metalowych elementów w kolorze brązu (ogniwka, łańcuszek, karabińczyk, łapka "hand made")
Wszystkie modelinowe elementy są zrobione przeze mnie.

Parę zdjęć z robienia wałka - kwiatka:


końcówki po płatkach ;)

  


zdjęcia z etapu blisko końca (wiem, że to drugie jest nieostre, jednak lepiej obrazuje rzeczywiste kolory niż pierwsze, ponieważ nie było robione bezpośrednio pod lampą)


gotowe plasterki czekają na wypieczenie (przy okazji załapały się też cytrynki z wałka millefiori mojej roboty i ciasteczka ;))
Fioletowy na plasterkach ma inny kolor niż na bransoletce, ponieważ użyłam modeliny transparentnej (Fimo Effect transparent lila), a one zawsze ciemnieją po wypaleniu (poza białą, której zresztą użyłam do obwódki tego wałka)

A teraz parę zdjęć samej bransoletki:

 a tak prezentuje się na ręce ;)

Pytanie do zespołu Kreatywnego Kufra: W regulaminie na Waszej stronie jest napisane, że: "Wyzwaniem nazywana jest zabawa [...] polegająca na wyłonieniu ze zgłoszonych prac tych najlepiej ilustrujących zadany temat". Czy bierzecie pod uwagę fakt, że przy wyzwaniu, w którym główną inspiracją jest kolor, barwy prac osób biorących w nim udział mogą nieco różnić się w zależności od ustawień ekranu/monitora? Na przykład na moim telefonie zdjęcie ma kolorystykę bardziej niebieską, a na telefonie mojej mamy fioletową.

7 komentarzy:

 1. Prezentuje się bardzo elegancko ;) Pięknie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa bransoletka (: odzwiedź swojego blogowego maila ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za mile komentarze ;-)
  A co do mojego blogowego maila to weszłam na niego, ale nie zdążyłam odpisać

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niestety nie umiem robić patyczków fimo (najprostsze to może tak- ale kwiatki to raczej nie)... Śliczna ta bransoletka!

  forevver-young.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładniutka:)
  Powodzenia w wyzwaniu!:)

  OdpowiedzUsuń